Päkapikumütsiga tassikoogid

07:00
Pidasime sõpradega novembri lõpus maha ühe jõulueelse jõulupeo. Reegel oli, et kingitusi ei tee, aga igaüks teeb midagi süüa kaasa. Mina katsetasin päkapikumütsiga jõulumuffineid ja jagan oma kogemust ja õppetundi ka teiega.

Sainsbury's


Idee oli hea, mõeldud tehtud. Muffinitaigna tegin ise, selle retsepti järgi. Soovitan kasutada muffinipanni ning need pisut enne ettenähtud valmistamisaega välja võtta. Nii jäävad nad mõnusad mahlased ja mitte liiga keeksised. Lisanditeks purustasin juurde piparkooke ja lisasin rabast korjatud pohli. Muffinid tulid suurepärased!

Kreemiga läks vähe teisiti...
Plaan oli hea. Kõik vajalik oli olemas (leia muffinikreemi retsept siit), sealhulgas punane toiduvärv. Mõttes oli mul midagi sellist:

Created By Diane

Aga kuna kasutasin tavapoest pärit toiduvärvi, tulid minu päkapikumütsid... roosad :)Kahtlustan, et järgmisel korral tasub enne spets küpsetustarvikute poest läbi käia, kui hing nii punast ihkab. Seniks aga jagan inspiratsioonipilte üliägedatest muffinitest, mida ma kindlasti järgemööda proovima hakkan. NB! Alati ei ole vaja isegi toiduvärvi kasutada ;)

Päkapikumütside alternatiiv näiteks selline: 

My Organized Chaos
Erica's Sweettooth

Nigella Lawson

How To This And That

Your Cup of Cake

Glorious Treats

Baked Bree

Better Homes & Gardens


Vahvat katsetamist!

Kai

Kommentaare ei ole:

Toetab Blogger.