Pimedate sügisõhtute projekt: kootud padjapüürid

09:00
Kai jagab mõnusat meisterdamisprojekti ideed, millega sisustada pimedaid novembriõhtuid.

Mina olen suur kudumisfänn. Oma vanaema taset (lugematud sokipaarid, mütsid ja sallid igal aastal) ma veel ei saavuta, kuid paar-kolm kudumit teen valmis küll. Eriti tuleb kudumistuhin peale just siis, kui ilmad hakkavad minema külmemaks ja õhtud aina pimedamaks.

Kõigile neile, kes pisutki kududa oskavad on järgmine idee ideaalne sisustamaks paar sügisõhtut rahustava näputööga, sest kudumine pidavat lausa teraapia mõõdu välja andma. Kootud padjapüür loob koju hubasust, näeb tõeliselt armas välja ning sobib suurepäraselt ka jõulukingiks!

Idee sai alguse sellest, et leidsin oma kodust pesitsemas sellise karvase, kuid üldiselt ilmetu padja:Kuna minu selle sügise lemmikvärv on hall, siis lõngapoest tatsasin väga enesekindlalt välja just halli värvi lõngaga. Kudusin 2:2 soonikmustrit (ehk kaks silmust parempidi, kaks pahempidi).Pärast paari õhtut ja kolme lõngakera valmis ta saigi! Jõulutuled said pildistamiseks lisatud meeleolu loomiseks :)Etsy ja Google'i abiga otsisin veel põnevaid näiteid:


Edasijõudnud võivad proovida juba midagi suuremat:Kootud päevateki projekt on ka minul varsti plaanis käsile võtta. :)

Seniks aga mõnusat meisterdamist!

Kai

Kommentaare ei ole:

Toetab Blogger.