KES ME OLEME?

Käesolev blogi loodi 2014. aasta jõulude eel nelja Tartu Ülikooli tudengi poolt e-turunduse õppeaine raames selleks, et (lisaks õppemomendile koolis) jagada põnevaid ideesid, kuidas jõulukinke ise meisterdada.

Meie esmane missioon oli:

Jõulu-eelne kingituste otsing on muutunud mõneti justkui närvesöövaks tegevuseks: kohe-kohe on jõuluõhtu käes, poed on ostlejaid täis, pole ühtki kingiideed, väljaminekud on meeletult suured... ja emotsioon saadud kingist vaid hetkeline.

Tuleme Sulle appi ja jagame aasta lõpuni põnevaid ideid erinevate isetehtud kinkide osas!

Me ei jaga lihtsalt  häid ideid ja nippe, vaid lööme ise ka kaasa. Meie saavutustele (või ebaõnnestumisele) saab kaasa elada, sealjuures räägime ausalt, kas oli "lihtne 5-minuti kingitus" või läks tegelikult hoopis viis tundi...


Isetehtud kink
* võib olla üsna lihtne
* ei pruugi võtta valmistamiseks palju aega
* ei pea olema väga kulukas
* soojendab südant kindlasti rohkem kui "made in China" sildiga kingitus!

Kampaania võttis üle ootuste suured mõõtmed ja meil on ainult hea meel, et isetegijaid nii palju kogunes! Seetõttu ei saanud me piirduda ainult jõuludega ja otsustasime hobikorras meisterdamisideid jagada terve aasta läbi. Kõik olulisemad tähtpäevad saavad kaetud ja nagu ikka, katsetame ise palju asju ka omal nahal järgi.


Nüüdseks on meie missioon veelgi laienenud ning jagame erinevaid meisterdamisideid kingitustest aiandusnippideni. Igasugused leidlikud lahendused leiavad oma tee meie blogisseFacebooki või Instagrammi!

Meie ettevõtmist on premeeritud Eesti Blogiauhindade jagamisel "DIY" blogide kategoorias teise kohaga :) 
Kui sul endal on mõni vahva idee, mida tahaksid ka teistega jagada, siis kirjuta meile aadressil teeisekingitus@gmail.com

Laseme fantaasial lennata!

Helena, Liina, Kai & Eliise.